Tekst jest ciągle poprawiany!
Nie wiesz o tym, że tak naprawdę nie jesteś Polakiem. Jesteś tym kim zaistniałeś w miejscu swego zaistnienia! Gdzie to się stało? Trudno powiedzieć, być może planeta na której zaistniałeś już nie istnieje! Wcale nie jest powiedziane, że po śmierci urodzisz się ponownie Polakiem lub Rosjaninem czy obywatelem jakiegokolwiek kraju. Istnieje jakiś system urodzeń uzgodniony między Niebiosami, a złem i dobrem  które istnieją na Ziemi. Jesteś powiązany z oskarżeniami ze strony zła, by z powodów Twoich przewinień Twoje ponowne narodzenie było w jak najgorszym miejscu na świecie! Jak wiemy istnieją na świecie piekielne miejsca, tak złe że trudno ogarnąć naszym umysłem. Niewątpliwie takie miejsca nazywamy piekłem. Mitycznego religijnego piekła by trapić tam cielesnego człowieka nie ma! Weź pod uwagę, że każdego dnia bezpowrotnie starzejesz się i w końcu musi umrzeć Twoje ciało. Twoja duchowa świadomość astralna czy chce czy nie chce musi podążyć do swego nowego dobrego lub złego przeznaczenia!
Pomyśl! Są cudowne miejsca na Ziemi gdzie mógłbyś się ponownie urodzić, ale przez brak Twojej przezorności stracisz szansę. Narodzenie powtórne w patologicznej rodzinie nie jest przyjemne. Odczułem to na własnej osobie, choć wyszedłem z traumy i religijnych prześladowań ale i tak przeszłość ogromnie mnie unieszczęśliwia. Ciągle mam z powodu przeszłości depresję. Wspinanie się w demonicznym kraju w kierunku pozytywnych zmian jest bardzo uciążliwe.
Kieruj swoje myśli tam gdzie jest Dobro i Dobry Jego Przedstawiciel! Unikaj zła pod każdym pozorem by nie zrujnować swojej przyszłości! Być może zadajesz sobie pytanie gdzie jest Dobro i Sprawiedliwość i gdzie jest zło i jego źródło? Prosta odpowiedź. Dobro jest w kosmosie w Królestwie Boga Wszechmogącego, być może w słońcu. Zło jest na Ziemi i na innych planetach, które przeciwstawiły się Wszechmogącemu. Kończy się im energia potrzebna do życia i te złe planety eksplodują. Wszechświat powoli się od nich oczyszcza. Zniszczenia planet w kosmosie znamy z relacji naukowców!
Całe Twoje przyszłe przeznaczenie zależy od Twoich poprzednich żyć, które zgromadziły pozytywne lub negatywne zachowania! Czy mamy na to wszystko jakieś dowody? Niestety nie! Jeśli logicznie wierzymy w życie po życiu, czy w zmartwychwstanie lub jeszcze w inny religijne dogmaty, to niewątpliwie każdy z nas ma jakieś przeznaczenie. Oczywiście każdy z osobna będzie miał swój rodzaj przeznaczeń według swojej osobliwości i z tego co sobie wypracował!
Ciekawe jest co o tym wszystkim sądzą ludzie z sekty Świadków Jehowy? Gdy się ich zapytałem czy są przerażeni, że ludzie z nasienia Mojżeszowego zajmują wszystkie kierownicze pozycje przewódców na całym świecie? Czy pomioty z nasienia Mojżeszowego mieniący się Żydami a nimi nie są mają cały materializm i bogactwo tego świata? Oświadczyli, że nie przejmują się tym. Wszystko to dzieje się pozytywnie dla przyszłości ich sekty! W takim razie dla kogo pracują sekciarze ze Świadków Jehowy skoro Jezus Mojżesza nazwał diabłem, a  zrodzone z niego pokoleniem żmijowym? Jezus absolutnie był przeciwko religii żydowskiej!
Czym skończy się ta maskarada? Znamy to z wielotysięcznych lat historii!
Są tacy którzy nie wierzą w to co piszę. Przykro mi gdyż moje wnuki zawsze są pozytywnie zasłuchani tym co im opowiadam. Można zauważyć, że nowe pokolenia są bardziej rozsądniejsze i nie dają się złapać na jakieś idiotyczne bajki, ale wnuki mi wierzą! Pamiętam jak pewnego dnia opowiadałem im o żywych planetach. Chyba tylko oni wzięli pod uwagę, że nasze słońce jest żywe i być może żyją w nim inne planety a może nawet dziesiątki tysięcy. Moje fakty oparłem na logicznym przeanalizowaniu, że wszelki początek stworzenia czegokolwiek zaczął się od realnego życia. Także moje przypuszczenie, że wewnątrz w Słońca jest życie innych żywych planet. Gdy opowiadałem wnukom niesamowite moje odkrycia wskazałem im piękno naszego ciała, które jednak kryje w sobie sporo zła. Na co dzień moi wnukowie i inne osoby nie zastanawiają się jak niesamowicie i tajemniczo jest skonstruowane nasze ciało, które jest również po części kreatorem innych nowonarodzonych. Żeby na chwilę zaczęła pracować moim wnukom wyobraźnia zacząłem temat od tego, że istnienie człowieka powstaje właściwie z niczego. Plemnik ludzki i jajeczko kobiety też musiało z czegoś niewidocznego powstać. Zatem wszystko powstało z niewidzialnej odrobiny, którą nawet naukowcy nie są w stanie zlokalizować. Słońce i wszystkie planety również miały swój początek z niewidocznej odrobiny, która w jakiś cudowny sposób zaprojektowana rozrosła się do wielkich rozmiarów. Oczywiście wyobrażenie obecnych planet, które pod pewnym względem są martwe nie dają ludzkości żadnego wyobrażenia, że były kiedyś żywymi! Naukowcy nie biorą pod uwagę, że dinozaury czy obecny wieloryb też zaistniał z niewidocznej odrobiny i urósł do wielkich rozmiarów. Nie ma żadnych przeszkód by niewidoczny jakiś zaprogramowany czynnik mógł wzrosnąć do rozmiarów planety. Logiczny człowiek chyba nie sądzi, że Bóg w mgnieniu oka stworzył planetę pełną bałaganu i nieszczęść jak nasza Ziemia. Naukowcy uczą nas, że wiele milionów lat musi upłynąć, by coś co było żywym ciałem mogło stwardnieć jak kamień. Ciekawym jest to, że słoneczny organizm obleczony jest gorącym ogniem. Czyż nasze ciała nie są podobnie obleczone jakimś tajemniczym małym niewidocznym ogniem, które czasami może nawet osiągnąć temperaturę  czterdziestu stopni. Ta niewidoczna nasza słabsza niż na słońcu poświata jest zabezpieczeniem podobnie jak na żywym słońcu, które jest znacznie gorętsze.

Ten poniższy filmik może otworzy Ci oczy i zrozumiesz, że nikt nie jest w stanie pojąć twórczości naszego Zbawiciela jakim jest nasz Stwórca Bóg Wszechmogący. Stwórca i cała Jego Drużyna Bóstw współpracująca z Nim szukają rozwiązań jak wyrwać nas z matni naszego zakręconego świata. Kto wie, być może Królestwo Boże jest w Słońcu?


Nie lekceważ tego co napisałem. Weź pod uwagę, że jest w tym małe ziarnko prawdy, jednak przez swoje zanieczyszczenie nie możesz tego pojąć ani  zrozumieć! Jest sposób aby zniwelować swoją złą przeszłość przez pewien logiczny system. Napisz do mnie na adres internetowy fakty777@hotmail  lub infomega@o2.pl a wyjaśnię Tobie o co chodzi.
Więcej na:  www.totalinfo.pl lub  www.infomega.pl