jasna góra częstochowska
sanktuarium częstochowskie
historia czarnej madonny częstochowskiej
SMOK PRZEKAZAŁ  SWOJĄ WŁADZĘ POLSKIEJ, KATOLICKIEJ, FAŁSZYWEJ MADONNIE, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ JEST MITYCZNYM ZWIEDZENIEM, GDZIE JAKO GRZECH I PRZESTĘPSTWO TWORZY PRZEKLEŃSTWO I BRAK NARODOWEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!
Przemyśl i zobacz się jak zostali oszukani Polacy: Biblia Tysiąclecia Objawienie Jana rozdział 13

ROZPATRZMY SZCZEGÓŁOWO, NA CZYM POLEGA ZWIEDZENIE POLAKÓW UŻYWAJĄC OBRAZ CZARNEJ MADONNY, KTÓRY NIE JEST WIZERUNKIEM MARII, KTÓRA URODZIŁA CHRYSTUSA A JEST WIZERUNKIEM KULTU INDOCHIŃSKIEJ RELIGII HARY KRYSHNA!
Wyznania indochińskie prosperują w narodach zachodnich jak również w całej Europie, a  także w Polsce!
Można tam znaleźć i dowiedzieć się, że ich "bóg" smok indochiński zastosował trik z kultem madonny by zamanifestować swoje zwodzące wpływy!

Miliony obrazów z wizerunkiem smoka oraz czarnej madonny, a także fałszywe, zakłamane teksty różnych pseudo świętych pism ogłupiają 95% całej ludzkości!
A teraz zobaczmy co przed tysiącami lat przewidziała jakąś mądra osoba, której teksty zapisano w Piśmie Świętym Nowego Testamentu!

Rzym (Roma) w tłumaczeniu znaczy mocny - wyniosły. Starożytne miasto zbudowane na siedmiu pagórkach:
Palatinus, Quirinalis, Capatolinus, Avetinus, Caelius, Eequlinus, Viminalis.


W Biblii napisano mnóstwo dziwnych rzeczy, ale pewien człowiek w opisie biblijnym Objawienie Jana APOKALIPSA przewidział pewnych oszołomów, którzy będą wielbili smoko diabła w rożnych postaciach i nawet w formie Czarnej Madonny!
Poniżej ze skanowane teksty z Biblii Tysiąclecia Objawienie Jana, APOKALIPSA


Podwójna Twarz Mojżesza
Czarna Madonna
Czarny Hary Kryshna - Czarna Madonna

Jeśli szukasz
odpowiedzi
kliknij tutaj
i przekonaj
się sam!
WIĘCEJ INFORMACJI NA:  www.totalinfo.pl   lub na:  www.fakty.org.pl

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....


P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!