sanktuarium częstochowski
historia czarnej madonny częstochowskiej
jasna góra częstochowa
czarna madonna
PROROCTWA DLA POLSKI!
SMOK PRZEKAZAŁ  SWOJĄ WŁADZĘ POLSKIEJ, KATOLICKIEJ, FAŁSZYWEJ MADONNIE, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ JEST MITYCZNYM ZWIEDZENIEM, GDZIE JAKO GRZECH I PRZESTĘPSTWO TWORZY PRZEKLEŃSTWO I BRAK NARODOWEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!
Przemyśl i zobacz się jak zostali oszukani Polacy: Biblia Tysiąclecia Objawienie Jana rozdział 13

ROZPATRZMY SZCZEGÓŁOWO, NA CZYM POLEGA ZWIEDZENIE POLAKÓW UŻYWAJĄC OBRAZ CZARNEJ MADONNY, KTÓRY NIE JEST WIZERUNKIEM MARII, KTÓRA URODZIŁA CHRYSTUSA A JEST WIZERUNKIEM KULTU INDOCHIŃSKIEJ RELIGII HARY KRYSHNA!
Wyznania indochińskie prosperują w narodach zachodnich jak również w całej Europie, a  także w Polsce!
Można tam znaleźć i dowiedzieć się, że ich "bóg" smok indochiński zastosował trik z kultem madonny by zamanifestować swoje zwodzące wpływy!
Miliony obrazów z wizerunkiem smoka oraz czarnej madonny, a także fałszywe, zakłamane teksty różnych pseudo świętych pism ogłupiają 95% całej ludzkości!
A teraz zobaczmy co przed tysiącami lat przewidziała jakąś mądra osoba, której teksty zapisano w Piśmie Świętym Nowego Testamentu!

Rzym (Roma) w tłumaczeniu znaczy mocny - wyniosły. Starożytne miasto zbudowane na siedmiu pagórkach:
Palatinus, Quirinalis, Capatolinus, Avetinus, Caelius, Eequlinus, Viminalis.


W Biblii napisano mnóstwo dziwnych rzeczy, ale pewien człowiek w opisie biblijnym Objawienie Jana APOKALIPSA przewidział pewnych oszołomów, którzy będą wielbili smoko diabła w rożnych postaciach i nawet w formie Czarnej Madonny!
Poniżej ze skanowane teksty z Biblii Tysiąclecia Objawienie Jana, APOKALIPSA


Podwójna Twarz Mojżesza